07. Konopná tinktura

26. prosince 2011 v 10:21 | Makak |  Receptář

Konopná tinktura

Indické konopí je jeden z nejúžasnějších léků vyskytujících se na této planetě. Je možné jej úspěšně aplikovat na velké množství různorodých chorob a obtíží.
Višnužel, a možná právě proto, je ve většině zemí jeho pěstování, držení, prodej a zpracování zakázané. Nemohu vám ho tudíž doporučit. Vůbec proto nezkoušejte si ho jakýmkoliv způsobem obstarat!!
Pojďme se ovšem podívat na to, jak z něj ti oškliví, zlí zločinci - pojídající za živa malé děti - vlastně získávají léčivou tinkturu:

Pokoutným a zcela zločinným způsobem si obstarají nebezpečnou drogu.
Proč to vlastně dělají?
Nejspíš proto, že jsou to opravdu zlí a nebezpeční tvorové, takže jim v jejich psychicky narušené a zdrogované mysli připadá takovéto konání zcela normální.
Sdružují se v jakýchsi zločineckých tlupách a společně se oddávají životu nebezpečnému užívání této ošklivé drogy. Někteří se pak snaží zajít ještě dál a na základě četby zkažené literatury se pokoušejí ze smrtelného jedu vyrobit vynikající hojivý léčivý prostředek.
V převlečení za normálního tvora se vypraví do lékárny, kde si nacvičeným normálním hlasem a běžnou mluvou drze vyžádají lékárenský líh.
Po návratu do neuklizeného a špínou prolezlého doupěte, squatu či kanálu pak roztřesenou rukou a s ďábelský smíchem vhazují nádherně pryskyřicí provoněné květy - této ošklivé a páchnoucí rostliny - do získaného lihu.
Láhev s lihem uzavřou a ponechají na nejtemnějším místě svého brlohu, a pokud jim to jejich těžce narušená (krátkodobá i dlouhodobá) paměť umožní, protřepávají láhev každým dnem. Po čtrnácti dnech mají extrakt hotový a přistupují k cezení, ďábelské formule při tom zaříkávají.
Výsledný produkt skladují v temné láhvi na stinném místě a s opravdu velmi zlými úmysly zatraceně úspěšně aplikují na nejrůznější choroby. Jedná se totiž mimo jiné i o vynikající širokospektrální antibiotikum - možná nejlepší na světě. Pomáhá (vlivem ďábla) tam, kde celá řada jiných syntetických antibiotik od andělských farmaceutických korporací selhává.
Pokud pomineme jeho psychotropní účinky na mysl po trošku vyšších dávkách (které ovšem nejsou pro úspěšnou léčbu vůbec nutné), nemá tento zlo plodící medikament vůbec žádné vedlejší účinky, ba naopak, konopí je schopno výrazně odbourávat a tlumit nepříjemné vedlejší účinky andělských farmaceutických léků.
Tohoto efektu se také v některých zemích již legálně (na předpis) využívá při souběžném užívání léků zpomalujících rozvoj choroby AIDS a při chemoterapii. Po těchto lécích pacientům nebývá dobře a konopí nepříjemné stavy z větší části dokáže eliminovat. Konkrétně: nevolnost, zvracení, neschopnost pozřít potravu, nechutenství, psychické rozladění a také bolesti.
Pro posílení antibiotického efektu přidávají ke konopí zlotřilí narkomani ještě další substance, např. zázvor (viz. "Zázvorový extrakt" v rubrice "Receptář"), koloidní stříbro nebo celé směsi antibiotických a antivirových bylin (např. něco takového jako "Antivirové kapky Nortomyx" v rubrice "Receptář").
Nebuďte proto alespoň VY takto hloupí a nezodpovědní!!
Nehazardujte se svým tělem a duší!!
Nikdy neprovádějte výše uvedené činnosti!!
Jedná se o zločin!!!


VÝZVA:
Sledujte bedlivě své okolí.
Pokud se vám někdo bude zdát podezřelý, informujte raději příslušné úřady. Zločinec bývá obvykle zapáchající, otrhaný, nevhodně zdobený, jeho oči jsou krvavé a jeho pohled zlý. Může mít u sebe psa.
Sledujte proto pejskaře! Může to být jeden z nich.
Ale pozor! Zločinec nemusí vždy vypadat jako typický zločinec. Může být v převleku. Sledujte bedlivě návštěvníky lékáren.
Bude se pravděpodobně jednat o osobu běžného vzhledu. Může být i slušně oblečen.
Bude mluvit jako vy. Sledujte, co si kupuje. Kupuje-li lékárenský líh, buďte velmi ostražití. S nemalou pravděpodobností se jedná o nebezpečnou osobu, nejspíš i ozbrojenou.
Volejte úřady! Volejte vnitro! Vyzvěte nenápadně lékárnici, ať něco udělá! Ať někam zavolá! Zkrátka DĚLEJTE NĚCO!!!

Čistota našich ulic je i ve vašich rukách.
BUĎME BDĚLÍ!


 


Komentáře

1 Czert Czert | 18. května 2012 v 10:31 | Reagovat

ano ano, oko vidí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama