04. Očkování

26. prosince 2011 v 10:20 | Makak |  1. Před cestou

NEJSEM OČKOVANÝ!
Očkovat bych se rozhodně nenechal, ma důvěra k očkovacím vakcínám jde někam do mínusu a jsem velice rád, že očkování pro moji cestu není vůbec povinné. Ještě jsem se totiž nesetkal s žádným přesvědčivým důkazem o prospěšnosti očkování. Vy snad ano?
Skutečně? Ovšem, všichni přece víme, že důkazy existují; existuje přece celá řada tzv. odborníků, kteří to mohou potvrdit. To je všeobecně známo.
Dobrá, nechám se klidně přesvědčit. Předložte mi něco hodnověrného, jsem ochoten změnit názor.
Zatím k tomu však nedošlo. Na očkování proto nevěřím, považuji ho za obyčejný byznys a ošklivé hazardování s naším zdravím. Nejvíc lituji kojenců, ti žádnou možnost volby nemají.
Pro zájemce o tuto oblast jsem vytvořil tento speciální chlívek, kde mohou nalézt mnoho zajímavých odkazů na knihy, videa, články a webové stránky

________________________________________________________________________________

Poznámka:
Chlívek je prokládán odkazy, to jsou ty podtržené části textu (stačí na ně jednou kliknout). Odkazy jsou dle zdroje a formy sdělení rozděleny na dva typy a jsou odlišeny barevně:
1. Text a obrázky. Obyčejné odkazy na užitečné stránky, osvětlující články, obrázky a navazující příspěvky. Po najetí myší text změní barvu.
2. Ilustrační videa. Odkazy na videa s oživujícícm efektem, jež jsem nalezl obvykle na YouTube.com. Jsou červené a s indexovým označením vXX.

_________________________________________________________________________________
VIDEO - Mudr. Peter Hrabčák krátce o očkovánív10


♦ VIDEO - Pořad Paľba na slovenské TV: Je očkování bezpečné? (hovoří zástupci všech názorových skupin: lékaři, odborníci, matky, aktivisti)
1. část ke stažení na uložo.czv11
2. část ke stažení na uložo.czv12


♦ ČLÁNEK - Vývoj očkování očima klinického farmaceuta (Mgr. Alois Komorous) : Nejdřív bych chtěl uvést, že nejsem nepřítel ani očkování ani lékařů. Jako student klinické farmacie jsem hltal účinky léků na člověka a na jeho psychiku a nepochyboval jsem o ničem, co bylo v medicínských knihách napsáno.... více zde:
http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=344&Itemid=162

Gerhard Buchwald studoval medicínu v Konigsbergu, Gdaňsku a Jeně. Po promoci v Hamburku se stal odborným lékařem v oboru plicního a vnitřního lékařství a získal další specializace v oborech přírodního, lázeňského a sociálního lékařství. V letech 1970 až 1982 pracoval jako vedoucí lékař na klinice Franken v Bad Steben. Mezi lety 1982-1989 působil jako vedoucí lékař na Klinik am Park v Bad Steben.
ke knize:
Přední německý odborník na očkování a odborný poradce německého "Svazu poškozených očkováním" napsal obsažnou knihu, v níž vyvrací oficiální dogmata výrobců vakcín. Na údajích německého spolkového statistického úřadu a dalších nezávislých zdrojů informací ukazuje, že nakažlivé choroby ustoupily z jiných příčin a očkování tento ústup nijak neovlivnilo. Naopak, v některých případech bylo příčinou epidemií. Zároveň uvádí případy vážných poškození zdraví a úmrtí následkem očkování. Pojednává každou vakcínu zvlášť s ohledem na její specifika. Podrobně se zabývá různými formami poškození. Radí, jak rozpoznat "symptomy poškození očkováním". Hovoří zasvěceně i o historii vakcinace a o současném stavu v Německu, kde je očkování, podobně jako v mnoha jiných zemích, nepovinné. Uvádí případy poškozených, kterým soudy přiřkly náhradu škody.


♦ Dr. Marcia Angell, je autorkou knížky "Pravda o výrobcích léků: jak jsme podváděni a co s tím dělat (The Truth About the Drug Companies: How They Deceive Us and What to Do About It"). Když skončilo její období ve funkci šéfredaktorky časopisu The New England Journal of Medicine, okomentovala to těmito slovy: "Není již prostě nadále možné věřit většině klinických výzkumů, které bývají publikovány."♦ VIDEO - Anita Petek, nejznámější bojovnice proti očkování. Přednáška s titulky:
Očkování - smysl či nesmysl?v13♦ Stránky vyjma běžných (rozuměj sponzorovaných či podplacených) informačních proudů, které se očkováním zabývají:
http://www.rozalio.cz/ (zde píší zástupci všech názorových skupin)

http://prasecichripka.blog.cz/

http://www.slobodavockovani.sk/

http://petice.webnode.cz/♦ A jinak...na netu se válí spousta článků Daniela Solise z Demokratické strany zelených, který se tím dlouhodobě zabývá. Pro většinu ovčanů vcelku nestravitelné.
Solis: Očkování obsahuje životu nebezpečné látky
Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?


_____________________________________________________________________________


Všechna videa, na které odkazuji v tomto příspěvku, je možné stáhnout zde:
Pro inspiraci:S vyplazeným jazykem
♦ Určitě stojí za to si poslechnout přednášku internisty a rehabilitačního lékaře MUDr. Jana Hnízdila, jenž se věnuje komplexní, psychosomatické medicíně. Jeho vtipně a srozumitelně podávané názory podložené bohatými zkušenostmi z lékařské praxe oslovují nejen odborníky, ale i naprosté laiky. Jan Hnízdil je autorem několika inspirativních knih a v současné době působí v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.
Uryvek z přednášky: "...a zeptal jsem se ho (MUDr. Šavlíka), co je to ta psychosomatika, a on mi odpověděl: ´No, vážený kolego, zatímco tady v těch ostatních ordinacích kolegové léčí choroby, tak já radím lidem, co mají udělat pro to, aby se uzdravili.´ a mě se to velice zalíbilo...."
Odkazy:
- Výborná přednáška pro veřejnost Jak vyrobit pacienta - mp3 ke stažení
- Jeho návrhy a názory nejen na reformu zdravotnictví v Hyde Parku na ČT24 - video ke stažení nebo ke shlédnutí na YouTube.
- Na návštěvě u Jaroslava Duška v pořadu Duše K - video ke stažení nebo ke shlédnutí na YouTube
- Banskobystrické inšpirácie - přednáška Jak vyrobit pacienta - první část a druhá část- video ke shlédnutí na YouTube
- ...a také na ČT1 se MUDr. objevil - první část a druhá část - video ke shlédnutí na YouTube
S vyplazeným jazykem

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama